Drogi Użytkowniku! .
Regulamin naszego serwera może w każdej chwili zostać zmieniony. O każdej aktualizacji zostaniesz poinformowany w zakładce aktualności.
Pamiętaj, że korzystając z naszego serwera akceptujesz regulamin i będziesz stosować się do wszelkich zasad panujących na naszym serwerze.

Regulamin Serwera§1 Korzystanie z serwera jest całkowicie bezpłatne, z wyłączeniem oferowanych usług Premium §2 Kopiowanie w całości lub fragmentów, bądź umieszczonych materiałów jest kategorycznie zabronione. §3 W przypadku niewłaściwych treści lub naruszenia zasad, Administracja niezwłocznie usunie niewłaściwe treści. §4 Administracja nie odpowiada za zachowanie oraz treści umieszczane przez użytkowników na serwerze głosowym. §5 Wszelkie szkody cywilne związane z działaniem serwera, będą prowadzone z powództwa cywilnego w Sądzie Rejonowym we Wrocławiu.

Zasady korzystania z serwera§1 Zakazuje się: reklamowania innych serwerów. §2 Zakazuje się: mieszania w życie prywatne Administracji. §3 Zakazuje się: używania wulgarnych, obraźliwych, faszystowskich nazw. §4 Zakazuje się: używania programów, bądź skryptów, które celowo DDosują serwer. §5 Zakazuje się: podszywania się pod Administrację oraz używania w nickach nazw grup serwerowych. §6 Zakazuje się: ustawiania zdjęć innych użytkowników bez ich zgody, oraz ustawiania zdjęć z wulgarną treścią. §7 Zakazuje się: robienia tzw. multikont, na serwerer dozwolone jest posiadanie maksymalnie trzech tożsamości.

Prawa i obowiązki§1 Użytkownicy stosują sie do zaleceń Administracji serwera. §2 Każdy użytkownik serwera ma prawo do równego traktowania i szacunku. §3 Właściciele kanałów mają prawo do zmiany hasła i nazwy kanału w każdym momencie. §4 Właściciele kanałów mają prawo do wyproszenia każdego użytkownika ze swojego kanału. §5 Obowiązkiem użytkownika jest zachowanie zdrowego rozsądku i kultury osobistej (wyjątkiem jest tyralnia).